Bitcoin

TokenAnalyst: 1 Milyar Dolarlık Bitcoin Huobi Borsasından Çıktı!

TokenAnalyst isimli araştırma ve analiz şirketi analiz etti.

Nexo

Bugün TSI ile sabah saatlerinde 1 milyar dolar kadar bir maddi değeri bulunan 94.000 Bitcoin farklı bir cüzdana aktarılmıştı. 15 farklı cüzdandan toplanan bu paranın bir anda tek bir kripto para cüzdanına aktarılmış olması bazı kripto para yatırımcıları için ”büyük bir balina alarmı” verilmesine neden olmuş olsa da yatırımcıların bir bölümü henüz bu konuda kimin neden bu kadar fazla büyük bir transfer yaptığını merak ediyor. Kripto para birimi transferleri her geçen gün daha fazla artıyor olsa bile bu kadar büyük bir transfer tarihte hiçbir zaman, kurumsal yatırımcılar tarafından bile gerçekleştirilmemişti.

TokenAnalyst ise bu konuda araştırmalarının sonuçlandığını ve 1 milyar ABD Doları değerindeki 94.000 BTC’nin Huobi kripto para birimi borsasından çıkıp farklı bir cüzdana girdiğini açıkladı. Konu hakkında henüz cüzdanı izlemeye devam eden şirketler olsa bile yatırımcılar böylesi büyük bir transferi kimin ne için yaptığını merak etmeye başladı.

1 milyar dolarlık bu işlemin arkasında Satoshi Nakamoto’nun olduğu iddia edilse de bunu kesin olarak doğrulamak imkansız bir konu.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı