Kripto HaberleriBitcoinTom Lee: Bitcoin Konusunda İddialıyım

Tom Lee: Bitcoin Konusunda İddialıyım

Takip et

Analist ve araştırmacı Tom Lee, kripto para dünyasının tanıdığı isimlerden sadece birisi. Bitcoin hakkında yaptığı olumlu açıklamalar, kripto paralara dair ortaya attığı iddialar ile tanınan ünlü isim bugün yeni bir takım iddiaları ortaya attı. Lee, iddialara göre Bitcoin aramalarında yaşanan %75 oranında düşüşün kendisi adına hiçbir endişe nedeni olmadığını ve hiçbir şekilde Bitcoin’i etkilemeyecek olduğunu iddia etti.

Kripto paralara dair bu açıklamaları ile tekrar gündemin ilk sırasına yerleşen Lee, açıklamalarında kripto para dünyasının bu tür durumlardan etkilenmeyecek olduğunu, bunun yatırımcıları etkilemesini de beklemediğine değindi.

O Konuşuyor, Yatırımcı Tepki Yağdırıyor

Lee daha önceki haftalarda ortaya attığı ”Bitcoin 10 gün içerisinde çok yükseliş yaşayacak” açıklamalarından hemen sonra adeta yatırım tavsiyesi vermiş ama yatırımcılar Bitcoin aldıktan sonra hiçbir yükseliş olmayarak aksine daha fazla düşüş yaşayarak milyonlarca dolarlık kayıplara neden olmuştu. Şimdilerde ise Lee olumlu konuştuğunda yatırımcı kullanıcıların tepki gösterdikleri, olumlu açıklamaların ardından yatırımlarını elden çıkartırken olumsuz açıklamalar geldiğinde ise bir miktar yatırımlarını arttırdıkları internet sitelerine yansıyan gelişme oldu.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları