Haberler

Tom Lee: Kripto Paralar Yükselecek

Tom Lee iddialı.

Tom Lee, kripto para birimlerinin değerinin yükselecek olduğunu düşünüyor. Kripto para birimlerinin değeri son zamanlarda yükseliş göstermekte olsa da kripto para yatırımcısı bazı kişiler yakın bir zamanda Bitcoin fiyatının tekrar düşüp düşmeyecek olduğunu merak ediyor.

Kripto para birimi yatırımcıları, yakın zamanda yapacak oldukları yatırımlardan geri dönüşü ne zaman alabilecek olduklarını ve Bitcoin fiyatında artışların 10 bin dolar seviyesini görüp göremeyecek olduğunu merak ederken, bazı yatırımcılar ise ciddi bir artış olması için öncelikle 9.400 dolar seviyesinin geçilmesi gerektiğini düşünüyor.

Kripto para birimi analist uzmanları arasında ilk sıralarda gösterilen önemli isimlerden olan Tom Lee, kripto para birimi yatırımlarının değerinin yükselecek olduğundan emin. Kripto para yatırımcılarının kazanç elde edecek olduğunu düşünen kripto para birimi analisti Tom Lee, yatırımcıların bu dönemde yaşanan artışlar ile birlikte kripto para birimleri konusuna daha fazla öncelik verecek oldukları görüşünde.

*Tom Lee, kripto paralar hakkında özellikle Bitcoin hakkında 2018 yılındaki tahminlerinden dolayı statü kaybetmiş olsa da hala kendisine inananlar var. 13 bin dolar ile 15 bin dolar kesin beklentisi 2018 yılında tutmayan Tom Lee’ye bazı kripto para yatırımcıları tepki göstermişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu