Bitcoin

Tom Lee: Tekrar 25 Bin Dolar İddiası Geçerliliğini Koruyabilir

Fundstrat Global Advisors araştırma şirketi kurucularından Tom Lee.

Fundstrat Global Advisors araştırma şirketi kurucularından Tom Lee, kripto paraların 2018’de beklenenden daha kötü hayal kırıklığı yaşattığını ve yatırımcılara kripto para birimlerine sahip oldukları için zor zamanlar geçirmelerine sebep olduğunu açıkladı. Bitcoin fiyatının kendileri tarafından öngördükleri 25 bin dolar seviyesine yükselmediği ve iddialarının tutmadığının farkında olduklarını açıklayan Lee, yatırımcıların 2018 yılında yaşadıkları zorlu 365 günün ardından 2019 yılında veya uzun vadede 25 bin dolar seviyesini Bitcoin fiyatı olarak görmelerinin mümkün olabilecek olduğunu açıkladı.

Bitcoin fiyatının 25 bin dolar rekor düzeyine ne zaman yükselecek veya yükselip yükselmeyecek olduğu hakkında kesin iddiası olmadığını dolaylı olarak belirten Fundstrat Global Advisors araştırma şirketi kurucularından Tom Lee, ”bu konuda kripto para birimlerinin 2018 yılında yaşadığı kötü performans sonrasında 25 bin doları tekrar görmesi mümkün olabilir, bunun ne zaman olacağını ise bilemiyoruz. Bitcoin dayanır dedik ancak o da diğerleri gibi dayanmadı” dedi.

Lee’nin 25 bin dolar iddiasını bir süre 22 bin dolar seviyesine düşürdüğü 2018 yılı sonunda ise 15 bin dolar seviyesine düşürerek ”kesin tutacak” demesi sonrası tepkiler çok fazlaydı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu