Bitcoin

Tone Vays: Bitcoin’in Potansiyeli Harika Görünüyor

Tone Vays, Bitcoin'in günlük ve haftalık potansiyel yükselişi harika görünüyor diyerek bu haftanın ilerleyen saatlerinde BTC'nin geri çekileceği seviyeyi açıkladı.

Bitcoin’de yaşanan hareketlilikten dolayı uzman yatırımcılar ve analistler Bitcoin fiyatı hakkında görüşlerini bildirmeye devam ediyorlar.

Tone Vays birkaç gün önce 6300-6400 seviyelerine bir düşüş yaşanırsa BTC alımını bu kritik seviyelerde yapacağını açıklarken Bitcoin Halving öncesi yatırım yapmanın çok doğru bir karar olacağını vurgulamıştı.

Son hareketlenmeden önce tekrar açıklama yapan Tone Vays, Bitcoin fiyatının artık 6.000 dolar seviyesi altını görmeyeceğini de ifade etmişti.

Tone Vays son yaptığı açıklamada ise Bitcoin’in günlük ve haftalık potansiyel yükselişinin harika olduğunu ifade etti ve paylaştığı bir grafik ile ortalama 7.600 dolar seviyelerinden 6.850 dolar seviyelerine bir geri çekilme olabileceğini ifade etti. Bu noktada kar satışı beklediğinin altını çizen Vays, BTC fiyatının halving dönemi sonrasında daha fazla yükseleceğini düşünen isimlerden.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu