Bitcoin

Tone Vays Bitcoin’le İlgili Yine Olumsuz Konuştu

Bitcoin ile ilgili olumsuz yorumlar gelmeye devam ediyor...

Bitcoin’le ilgili yorumlarıyla tanınan Tone Vays, ünlü kripto paranın 7000 doların altına düşmesi halinde BTC üzerindeki satış baskısının artacağını öne sürdü.

Bitcoin’le ilgili olumsuz konuşan Vays, daha önceki birçok yorumuyla çeşitli tartışmalara konu olmuş ve hatta birçok yatırımcı Vays’in tahminlerinin zıddı şekilde hareket etme kararı almıştı. Nitekim Vays, 2010’dan beri yaptığı tahminlerin çoğunda haklı çıkmayı başaramadı.

Vays’in paylaştığı yukarıdaki Tweet farklı şekillerde yankı buldu. Kimi kullanıcılar 5.000 dolar seviyesini tekrar alış için uygun bir değer olarak görürken bazıları da Vays’in 2010 senesinden beri yaptığı tahminlerin doğru çıkmadığı gerçeğini hatırlattı. Nitekim Vays’in ekim ayında Bitcoin’in 7.000 doların altına ineceğini öngörmesinden bir gün sonra BTC 10.000 dolara yükselmişti. Bu da yatırımcıların Vays’e olan güveninin bir kez daha sarsılmasına yol açmıştı.

Son yaptığı açıklamayla Bitcoin hakkında olumlu konuşmayan Vays, ünlü kripto paranın güncel grafiği düşünüldüğünde çok da haksız sayılmaz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu