HaberlerTether

Travala’dan Tether’e Destek! Ünlü Otel ve Uçak Rezervasyon Şirketi, Tether‘i (USDT) Destekleyeceğini Duyurdu!

Travala desteklediği kripto para birimlerine bir yenisini daha ekledi.

Booking.com ortağı, otel ve uçak rezervasyon şirketi Travala, artık Tether‘i (USDT) de destekleyeceğini duyurdu. Twitter’dan yapılan açıklamada Travala.com adresinde “Dünya çapında +2.000.000 otel ve konaklama biriminde fiyat ve rezervasyon hizmeti için USDT kullanın” çağrısında bulunan Travala, Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ether (ETH), XRP, Binance Coin (BNB), Litecoin (LTC), Cardano (ADA) ve AVA kripto para birimlerini halihazırda desteklemekteydi. Şimdi bu değerlere Tether de eklenmiş oldu.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Travala CEO’su Matt Luczynski şöyle konuştu:

Misyonlarımızdan biri de kullanıcılarımıza en çok tanınan kripto paralarla hizmet sunmak olduğundan artık USDT’yi de Travala.com’a entegre etmek bizim adımıza son derece mantıklı bir hamle oldu.

Tether Deyince Akla Gelenler

Kripto para sektörüne 2017’de adım atan Tether’in başı, hakkında açılan davalarla belada desek çok da yanlış olmaz. Bilindiği Amerika’da hala devam eden 1,7 trilyonluk bir davası süren kripto değerin stablecoinlerin tanınır hale gelmesine büyük ölçüde destek sağladığı da bir diğer gerçek.

Kripto paraları destekleyen seyahat şirketi yalnızca Travala değil. TravelByBit de bir süre önce kripto paralarla hizmet vereceği müjdesini müşterileriyle paylaşmıştı.

İlgili Haber
Binance'den TravelbyBit Projesine 2.5 Milyon Dolarlık Yatırım
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu