binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerTRON Bittrex Borsasında Listelenmeye Başladı

TRON Bittrex Borsasında Listelenmeye Başladı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

TRON Bittrex Borsasında Listelenmeye Başladı

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Bittrex Borsasında, TRON (TRX) bugün itibari ile listelenmeye başladı. Bilindiği gibi kripto paraların böyle büyük borsalarda işleme açılması yatırımcılar tarafından olumlu karşılanıyor. Durum böyle olunca TRX fiyatı 1 günde yüzde 20 den fazla yükseldi. Her ne kadar zamanında yaptığı büyük rekorunun çok gerisinde olsa da şuanda 0.0517 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

TRON’un Geçmişi

TRON Bittrex Borsasında Listelenmeye Başladı

TRON, Çinli bir eğlence sektörüne dayanan ve Justin Sun adında bir girişimci tarafından oluşturulan bir kripto para. 2017’nin Aralık ayında  0.002 dolar olan değerini Ocak ayında 0.25 dolarlara kadar çıkararak yatırımcısına bu dönemde tam 125 kat kazandırdı ve ilk 10 büyük kripto para arasına girmeyi başardı. Fakat bu yüksek değerlerden alan yatırımcılarının canını bir hayli yaktı. Çünkü şirket, küçük çaplı Çin Şirketleri ile anlaşmaktan öteye geçemedi ve bu da yatırımcıların TRON’a olan güvenini sarstı. Hal böyle olunca Ocak ayından itibaren yaklaşık yüzde 80 oranında düşerek 0.05 dolar seviyelerine geriledi. Şuandaki değerleri ise; günlük olarak 500 milyon dolar seviyelerinde ticaret hacmine ulaştığını ve piyasa değerinin 3.2 milyar dolar olduğunu gösteriyor. Böylesi büyük bir borsada listelenmesinin fiyatına nasıl etki edeceğini önümüzdeki günlerde göreceğiz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail