BlockchainHaberlerTRON

TRON Destekli Samsung Blockchain Keystore Pazar Yelpazesini Genişletiyor

Sırada Norveç, Danimarka, Avusturya, Portekiz, Finlandiya ve İsveç var.

Tron tarafından desteklenen ve Samsung tarafından 2019’un Mart ayında çıkarılan Blockchain Keystore’un yıl sonu itibari ile Avrupa ülkelerinde de kullanıma sunulması bekleniyor. Satış pazarını genişletmeyi hedefleyen Samsung Blockchain Keystore zaten İngiltere, Almanya, İsviçre, Kanada, İspanya, ABD ve Güney Kore’de satışta. Sırada Norveç, Danimarka, Avusturya, Portekiz, Finlandiya ve İsveç var.

İşte Samsung Blockchain Keystore’un Desteklediği Kripto Paralar

TRX, USDT-Tron, BeatzCoin ve BTT Samsung Blockchain Keystore tarafından desteklenen kripto paralar.

Bilindiği gibi bundan bir süre önce Tron ve Bittorrent CEO’su Justin Sun tarafından Tron Blockchain’in Samsung’a entegre hale getirileceği ilan edilmişti. Sun’a göre kripto paraları daha etkin ve faydalı hale getirebilmenin ilk koşulu alım satımlardaki kolaylık.

Sun ayrıca kripto para teknolojisinin daha iyi bir altyapıya sahip olması gerektiği görüşünde. Samsung Blockchain Keystore’a yapılacak söz konusu entegrasyonun işte tam da bu amaçla kullanılacağını sözlerine ekleyen CEO, artık Samsung cihazlarında Blockchain cüzdan kurulumlarına gerek olmadığını ifade etti.

mobil cihaz üreticileri blockchain teknolojisini kabullenmeli

Sun ayrıca Blockchain teknolojisine daha fazla kullanıcıyı kazandırmak için mobil cihaz üreticilerine daha fazla görev düştüğü görüşünde. Üreticiler artık Blockchain teknolojisini benimsemeliler. Böylece daha fazla kullanıcıyı sektöre kazandırmalılar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu