HaberlerTRON

Tron Kripto Para Biriminin Lider İsmi Justin Sun Yeni Bir Tesla Araç Kampanyasının Sinyallerini Verdi

Justin Sun daha önce de iddialı açıklamalarıyla dikkat çekmişti.

Yakın bir tarihte Poloniex kripto para borsasına yatırım yapmasıyla gündeme gelen grubun liderliğini yapan Justin Sun’ın Tesla’ya yönelik yeni bir adım atması akıllara yeni bir Tesla araç kampanyası mı geliyor sorularını getirdi.

Twitter’dan tüketicilere seslenen Sun, evvelsi gün Tesla’nın tanıtımını yaptığı Tesla Cybertruck’a yönelik bir kampanya yapabileceğini belirtti. Bu girişimi Poloniex kripto para borsasıyla müştereken yapmayı hedefleyen Sun, Poloniex’ten olumlu yanıt aldı.

Kampanyanın Büyük Ölçüde İlgi Uyandırması Bekleniyor

Bilindiği gibi Tesla’nın ilk elektrikli pick-up model aracı,bazı kesimlerin olumsuz eleştirilerine maruz kalsa da yeni bir kampanyanın yine de büyük ilgi uyandıracağı aşikar.

Changpeng Zhao’dan Tepki Almıştı

Justin Sun zaman zaman yaptığı iddialı yorumlarıyla gündeme geliyor. Bir süre önce Twitter’dan yaptığı Tron’un 2019 yılı sonuna kadar en büyük dördüncü kripto para birimi unvanını elde edeceği açıklamasıyla kripto para yatırımcılarının ve daha da önemlisi Changpeng Zhao’nun tepkilerine maruz kalan Sun, iddialı yorumlardan kaçınması konusunda aldığı tepkilerin ardından yayınladığı tweet’i silmiş ve iddiasından vazgeçmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu