EthereumHaberler

Tron Kurucusu Justin Sun Binance’e 55 Milyon Dolarlık ETH Gönderdi!

Söz konusu işlem kripto camiasında büyük ilgi uyandırdı.

Bir dönem gündemden düşmeyen ve her hareketiyle tartışma konusu olan Tron (TRX) kurucusu ve BitTorrent CEO’su Justin Sun, bu defa Binance borsasına yaptığı büyük bir ETH işlemi ile haber konusu oldu. Sun Binance’e tam 55 milyon dolar değerinde 19.000 Ethereum (ETH) yatırdı. Kimileri bu işlemi bir ayı işareti olarak değerlendirdi.

Blockchain gazetecisi Colin Wu, kripto borsası Binance’de gerçekleşen devasa Ethereum (ETH) işleminin ayrıntılarını paylaştı. Söz konusu işlemin dün akşam saatlerinde gerçekleştiği belirtildi.

600 Milyon Dolardan Fazla ETH Yatırdı!

Sun’ın Aralık 2021’den beri Binance’e 600 milyon dolardan fazla Ethereum (ETH) yatırdı.

Söz konusu işlem kripto camiasında çeşitli tartışmalara ve endişelere sebep olurken olayın iç yüzü bir nebze de olsa aydınlandı. Sun’ın söz konusu işlemleri satış gayesi olmaksızın ekosisteminin iç cüzdanları arasında para taşıma şeklinde gerçekleştirdiği öğrenildi.

Bazıları Yine De Huzursuz!

Sun’ın bu işlemi satış maksadı olmadan yaptığı yönündeki açıklamalar, bazılarının içini rahatlatmaya yetmedi. Birçokları bunun Ethereum boğaları için endişe verici bir sinyal olduğundan emin. Öyle ki Three Arrow Capital’den Su Zhu ve Justin Sun‘ın faaliyetlerinin yakından incelenmesi gerektiğini düşünen bir Twitter kullanıcısı

Dikkat çocuklar, bu ikisi arka planda para boşaltırken Twitter’da her zaman boğa gibi konuşuyorlar.

yorumunda bulundu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu