coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinTron (TRX) Kurucusu Justin Sun Devrim Niteliğindeki Yeni Projesini Duyurdu!

Tron (TRX) Kurucusu Justin Sun Devrim Niteliğindeki Yeni Projesini Duyurdu!

Justin Sun Tron ekibi olarak kullanıcıların gas ücreti ödemeden stablecoin transferi yapabilecekleri bir sistem geliştirmeyi planladıklarını duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasasında yaptığı işlemler ve kritik hamlelerle adından sıkça söz ettiren Tron (TRX) kurucusu Justin Sun, yeni projesini açıkladı.

Bu noktada Justin Sun Tron ekibi olarak kullanıcıların gas ücreti ödemeden stablecoin transferi yapabilecekleri bir sistem geliştirmeyi planladıklarını duyurdu.

Sun yaptığı açıklamada işlemler için ödenen gas ücretlerinin tamamen stablecoinlerin kendileri tarafından karşılanacağını belirtti.

Sonuç olarak, stablecoin transferleri için hiçbir gas ücreti gerekmeyeceği anlamına gelir. Bunun yerine, ücretler tamamen stablecoin tarafından karşılanacak.

Buna göre geliştirilecek stablecoin 4. çeyrekte Tron blok zincirinde piyasaya sürülecek ve daha sonra Ethereum (ETH) ve Ethereum Sanal Makinesi (EVM) ile uyumlu tüm blok zincirlerine genişletilecek

“Ekibimiz gas ücreti ödemeden stablecoin transferlerine olanak tanıyan yeni bir çözüm geliştiriyor. Başka bir deyişle, transferler herhangi bir gas tokenı ödemeden yapılabiliyor ve ücretlerin tamamı stablecoinler tarafından karşılanıyor.

Bu hizmeti bu yılın 4. çeyreğinde başlatmayı öngörüyoruz.

Benzer hizmetlerin büyük şirketlerin blockchain üzerinde stablecoin hizmetlerini devreye almasını büyük ölçüde kolaylaştıracağına ve blockchain kitlesel benimsenmesini yeni bir seviyeye taşıyacağına inanıyorum.

Bu yenilik ilk olarak Tron blok zincirinde uygulanacak ve daha sonra Ethereum ve EVM uyumlu tüm halka açık zincirleri destekleyecektir.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları