BorsaHaberlerTRON

TRON Yatırımcıları İçin Güzel Haber!

TRX bu haber iyi yükseliş eğilimi gösterecek mi? İşte detaylar.

TRX sene başından beri iyi bir performans gösterdi ve ocak şubat ayları arasında yüzde 100’lük bir yükseliş yaşadı. An itibarı ile şubat ayındaki zirvesinden yüzde 30 daha düşüş seviyelerde işlem gören TRX hakkında fiyatı olumlu etkileyebilecek bir haber var.

ABD’nin önde gelen kripto para borsalarından Kraken’in yaptığı son açıklamaya göre ünlü borsa, TRON (TRX) ticareti hizmeti sunmaya hazırlanıyor. Yapılan resmi açıklamaya göre Türkiye saati ile bugün 17.30’dan itibaren TRON ile para yatırma ve çekme işlemleri etkin hale gelecek. Yakın bir zaman içerisinde de TRX ticareti de mümkün kılınacak.

Yapılan açıklamaya göre en düşük işlem tutarı 500 TRX ile sınırlandırılacak ve şu TRX işlem çiftleri borsa tarafından desteklenecek: TRX / XBT, TRX / ETH, TRX / EUR ve TRX / USD.

Söz konusu kripto değer için para çekme ücreti ise 0,01 TRX olacak. TRX ayrıca sadece resmi Kraken borsasında değil, Kraken Pro’da da listelenecek.

Söz konusu haber TRON fiyatlarına şimdilik ciddi bir katkı sağlamış değil. TRX an itibarı ile 0.0181 dolardan işlem görüyor ancak şu ana kadar sessiz ve stabil ilerleyişini sürdüren altcoinin düşük de olsa yükseliş trendi gösterdiğini söylemek mümkün. Tabii altcoinler için bu dönemde her zaman olduğu gibi Bitcoin hareketleri çok belirleyici olacaktır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu