binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizTüm Parayı Bitcoin'e Yatırmak

Tüm Parayı Bitcoin’e Yatırmak

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tüm paranın Bitcoin yatırımına yatırılması son dönemde gündemde olan, aslında her daim gündemde olan bir konu. Bitcoin 20.000 dolar sınırına gelerek rekor kırdığından beri bazı Bitcoin kullanıcıları yatırımlarını nasıl yapacak olduklarına hala karar veremeyerek, ne kadarlık bir yatırım yapmaları gerektiğini tartışıyor. Bazı yatırımcılar ellerinde bulunan paranın tamamını Bitcoin’e yatırmaya doğru adım attıklarını, hatta ve hatta tüm ev ve arsalarını satmayı dahi düşündüklerini belirtiyor. Şaka gibi görünen bu durum aslında gerçeğin tam kendisi olarak karşımıza çıkan ve riskli bir durum olarak görülüyor.

Uzmanlar sürekli olarak kullanıcılara tüm mal varlığının kripto paralara yatırılmaması gerektiğini ve paranın bölünmesi, elde bulunan varlıkların hiçbir şekilde Bitcoin veya benzeri yatırımlar için zorunlu olmadıkça çıkarılmaması gerektiğini tavsiye ediyor. Bu tavsiyelere uyan yatırımcılar sürekli olarak kazançlarına kazanç, varlıklarına varlık katarken, kayıp yaşasalar dahi bu kayıp onların hayatlarını etkilemiyor ve kazandıklarından bu kaybı çok rahat bir şekilde çıkarabiliyorlar.

Tüm Paranızı Bitcoin’e Yatırmayın

Tüm paranın Bitcoin’e yatırılması demek burada büyük bir risk demek. Ne kadar Bitcoin yükseliyor olursa olsun, ne kadar fazla kazanmış olursanız olun ancak elde bulunan paranızın dışında asla tüm varlığınızı Bitcoin veya farklı bir kripto paraya yatırmayın. Bunun yerine bir kısım varlığınızı Bitcoin’e, bir kısmını altın ve dövize yatırmanız hem kesin kazanç sağlamanızı sağlayacaktır, hem daha fazla risksiz bir yatırım yapmış olmanızı ve sürekli kazanç ilkesini devam ettirecek bir karar olacaktır. Yatırım danışmanları dahi kullanıcılara yatırımın tek bir yönde değil, çok çeşitli yönde yapılmasını tavsiye etmektedir.

  • Yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail