coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizTürk Analist Yeni Dip Beklemiyorum Dedi, Yıl Sonu Bitcoin (BTC) Tahminini Paylaştı

Türk Analist Yeni Dip Beklemiyorum Dedi, Yıl Sonu Bitcoin (BTC) Tahminini Paylaştı

Bitcoin'de kararsız hareketler devam ederken analistlerden tahminler gelmeye devam ediyor. İşte Kripto Poyraz'ın sene sonu tahmini.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Geçtiğimiz günlerde yaşadığı sert düşüş ile dikkatleri üzerine çeken Bitcoin, yatırımcıları tedirgin etmişti.

Sert düşüşten sonra 26.000 dolar bandında işlem gören BTC’de kararsız hareketler sürüyor. Bu hareketler yaşanırken analistlerden ileriye dönük tahminler gelmeye devam ediyor. Konu hakkında görüşlerini bildiren son isim başarılı analist Kripto Poyraz oldu.

Yaptığı analizler ile dikkat çeken Kripto Poyraz, ABD Merkez Bankası Fed’in bazı üyelerinin gevşeme sinyali verdiğini ifade etti ve yılın son çeyreğinde ciddi hacim artışı olacağını ifade etti. Bitcoin’de yıl sonu hedefini de paylaşan analist, şu ifadelerde bulundu:

Fed 2022 son çeyrekte yayınladığı rapora uyarak özellikle 2023 2 ve 3. çeyrekte enflasyon %2 hedef vurgusunun altını çizdi. Son iki çeyrekteki düşük volatilite ve fiyat durgunluğunun en büyük sebebi buydu. Gözden kaçmasın son raporda üyeler artık sıkılaşmanın fon sorunu yarattığı ve gevşeme sinyalleri vermişti.

Eylül ayı ile birlikte son çeyrek olan Ekim ayında kripto paraların büyük hacim alacağını düşünüyorum. Teknik olarak zaten tüm veriler dip olduğumuzu ve yükseliş geleceği yönünde. Yeni dip beklemediğim gibi ilk hedef 35K ve sene sonuna kadar BTC’nin 52 bin dolar olacağını düşünüyorum.

Bitcoin’de yeni bir dip seviye beklemediğinin altını çizen analist, 35.000 ve 52.000 dolarlık sene sonu tahminleri ile dikkat çekti. Öte yandan birçok verinin de bu görüşü desteklediğini söyledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Kenan

Yahu g.tunuzden fenomen uydurmayın,kripto poyraz kimdir

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları