AnalizBitcoin

Türk Analistten Bitcoin ve Genel Piyasa Değerlendirmesi

Ünlü analist piyasanın genel durumunu değerlendirdi ve fiyat hedeflerini açıkladı.

Ünlü analist Selcoin, daha önce de yazılarımıza taşıdığımız gibi birçok kişinin takip ettiği ve isabetli tahminleri ile tanınan bir analist. Erken dönem yatırımcı oluşu ve eğitsel olarak yaptığı bilgilendirmeler ile adından söz ettiren Selcoin, son videosunda piyasanın genel durumuna değindi.

Videodan satır başlıkları şu şekilde:

Enflasyon korkusu ve küresel yavaşlama endişesi ile tüm dünyada agresif satışların olabileceğine değinen ünlü analist, bu dönemde değer kazanan varlıkların altın, gümüş ve Bitcoin gibi arzı kısıtlı ürünler olacağını söyledi. Dolar öngörüsünü de paylaşan analist, 6,25 ve 6,50 bandına kadar bir yükselişin görülebileceğini ifade etti.

Bitcoin fiyatı için de konuşan ünlü isim, 7950 dolar seviyesinin halving fiyatlanma desteği olduğunu belirterek “bu destek seviyesinin altına düşülmesi durumunda halving fiyatlanması biter” şeklinde konuştu.

Güncel destek seviyelerinin 9100 ila 9000 dolar bandında olduğunu ifade eden Selcoin, ocak şubat ve mart aylarında yükseliş beklediğini belirterek, nisan mayıs aylarında ise halving tarihinin yaklaşması sebebiyle kar satışları ile fiyatın gerileyebileceğini öngördü.

Bu bağlamda Bitcoin fiyat hedefini halving tarihine kadar (nisan mayıs aylarına kadar) 11.800 ila 12.500 dolar olarak ifade eden ünlü ismin daha birçok konuya değindiği videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu