AnalizBitcoin

Türk Analistten Güncel Bitcoin (BTC) Hedefi

Türk analist Rookie, BTC'deki güncel durum ile alakalı yeni öngörüde bulundu.

Bitcoin son birkaç gün içerisinde her ne kadar 10.000 doların altına gerilemiş olsa da tekrar bu seviyenin üzerine çıkmasından dolayı güven tazelemiş oldu. Gün içerisinde 10.450 dolar seviyelerine kadar yükseliş yaşayan BTC’de bir sonraki hamle tüm yatırımcılar tarafından merakla takip ediliyor.

Başarılı tahminleri ile adından söz ettiren ünlü Türk analist Rookie, BTC’nin güncel durumunu değerlendirdi ve yeni hedefin 10.800 dolar olduğunu ifade etti.

Birkaç gün önceki tahminlerinde başarılı olan Rookie, yeni hedefini belirlerken yatırımcıları stop-loss emir kullanmaları konusunda uyardı. Zira daha önceki analizlerimizde de kripto para piyasası gibi volatil bir piyasada stop-loss emrinin kullanılması gerektiğini çokta kez söyledik ve söylemeye devam ediyoruz.

*Özellikle kripto para piyasasının hareketli olduğu şu günlerde plansız ve stratejisiz bir şekilde heyecana kapılarak işlem yapmak ciddi sorunlar doğurabilir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı