AnalizBitcoin

Türk Analistten Son Bitcoin (BTC) Düşüşü Sonrası Önemli Açıklamalar

Ünlü Türk analist Selcoin piyasa ile ilgili açıklamalarda bulundu. İşte detaylar...

İsabetli tahminleriyle adından söz ettiren Selcoin, yayınladığı yeni video ile piyasa hakkında bazı değerlendirmelerde bulundu. İşte videodan satır başlıkları…

Uzun süredir Bitcoin halving fiyatlanması olacağını ifade ettiğini ve son dönemde de bu fiyatlanmanın görüldüğünü ifade eden Selcoin, 10.000 dolar üzerine çıkıldıktan sonra kademeli olarak satış yapılacağını daha önce belirttiğini ifade etti. Mayıs ayındaki halving olayı sebebiyle nisan hatta mart ayında fiyatlanmanın biteceğini düşünen ünlü isim, 9200 ve 9300 bandının fiyatlanmayı bitirecek olan destek seviyesi olduğunu ifade etti.

8450 ve 7950 dolar seviyelerinin de önemli destek seviyeleri olduğunu ifade eden analist, eğer 5200 dolar seviyesine kadar düşüş yaşanırsa bu seviye 2020’nin dip noktası olacaktır şeklinde tahminde bulundu.

Ayrıca en iyi tahminlerin bile bazen gerçekleşmediği durumlar olduğunu belirten Selcoin, her zaman kademeli olarak alım ve satım yapılması gerektiğini ifade ederek sistemsiz ve plansız yatırım yapmanın yıkıcı sonuçları olabileceğini bir kez daha belirtti.

Altcoinlerin yükseliş anında Bitcoin’den fazla yükselebileceğini ancak düşüş döneminde de BTC’den fazla gerileyebileceğini ifade eden ünlü isim, nisan ve mayıs aylarında altcoinlerin BTC karşısında değerlenebileceğini ifade etti.

Daha birçok konunun bahsedildiği videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz:

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu