HaberlerXRP

Türkiye ve Kuveyt’ten Ripple (XRP) Atağı!

Türkiye ve Kuveyt arasındaki aktarımlar için Ripple ağı kullanılacak.

SEC’in Ripple’a dava açması sonrası 0.17 dolar seviyelerine kadar gerileyen XRP fiyatı, o günden beri uzunca bir süre 0.30 dolarlı seviyelerde işlem görüyordu. Geçtiğimiz günlerde Ripple’ın mahkemeye sunacağı savunma detaylarının ortaya çıkmasıyla yukarı yönlü hamle yapan XRP, 0.45 dolar seviyelerine kadar yükselmişti.

An itibarı ile 0.75 dolar seviyelerine gören XRP şu an ciddi bir FOMO’ya maruz kalmış durumda.

İlgili Haber
Ripple (XRP) Uçuyor! Ünlü Analistler Yükseliş Sebebini ve Kritik Hedefleri Açıkladı

XRP bugün yükseliş yönlü hareket ederken bir haber de Türkiye ve Kuveyt’ten geldi. Kuveyt merkezli banka olan Kuwait Finance House’dan yapılan açıklamaya göre Türkiye ve Kuveyt arasında RippleNet ağının kullanacağı açıklaması yapıldı.

Sistemin Kuveyt ve Türkiye arasındaki aktarımları sağlamak için kurulduğunu ifade eden grup yöneticisi Khaled Yousif Alshamlan, aktarımların büyük veya küçük olduğuna bakılmaksızın anlık olarak ve 7/24 gerçekleşeceğini belirtti. Açıklamalarına devam eden Alshamlan:

Gelişen finans sektörüne adapte olmak için Blockchain teknolojisinden faydalanacağız. Böylelikle müşterilerimiz zaman sınırı olmadan ve masrafsız bir şekilde istedikleri zaman ödemelerini gerçekleştirebilecekler.

RippleNet ağına entegre olarak bu aktarımları sorunsuz, 7/24 ve masrafsız bir şekilde yapmayı amaçlıyoruz.

şeklinde açıklamada bulundu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu