BitcoinHaberler

Türkiye’de Bu Zamana Kadarki En Pahalı Emlak Satışı Gerçekleşti Hem De Bitcoin’le!

Bu olay Bitcoin'le gerçekleşen ilk satış değil...

Pandemi sebebiyle resmen evrim geçiren tüketim şekillerine bir yenisi daha eklendi. Artık her şeyin çevrim içi olarak alınmasına alışmıştık ancak bu zamana kadarki en değerli ürün satışının Bitcoin ile gerçekleşmiş olması duyanları hayrete düşürdü: Antalya Homes’un aracısı olduğu satışın değeri tam 1 milyon 250 bin dolar!

Halving sonrası bir süre bocalayan Bitcoin değeri yarılanmanın ardından yine 10 bin doların üzerine çıkarken piyasada ciddi bir dalgalanmayı da beraberinde getirdi. Halving sonrası Bitcoin’le yapılan emlak satışlarının hızla artması sektöre olan rağbeti de artırdı.

Emlak Satışının Her Aşaması İnternet Üzerinden Gerçekleşti

Söz konusu satışa konu olan lüks villa alıcı tarafından İnternet üzerinden görüldü. Evin görüntüleri “drone”la kaydedildi ve satıcı ile görüşmeler yine İnternet üzerinden gerçekleşti. Alışveriş Türkiye’de bu zamana kadarki en yüksek meblağlı Bitcoin ödemeli emlak satışı olarak kayda geçti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu