binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBlockchainTürkiye'nin Blockchain konusunda lider olması zor değil

Türkiye’nin Blockchain konusunda lider olması zor değil

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Blockchain konusu Türkiye’nin geleceği adına büyük önem taşıyor ve Türk ekonomisinin sürekli olarak geliştiği bu yıllarda normal vatandaşlar hissetmese bile teknolojik olarak sürekli yeni adımlar atılıyor. Hükümetin destekleri, şirketlerin Türkiye’nin etkin konumda olması ve arz-talep dengesinin son derece fazla olması, döviz kuruna rağmen vatandaşların taleplerinin neredeyse hiç düşmemesi Türkiye’nin kendi kendine teknoloji üretmesinin fazlası ile önemli olduğunu doğrulayan bir neden.

Bunun yanında TÜBİTAK’ın hükümeti sürekli olarak Blockchain konusunda bilgilendirmesi, Tekno İstanbul ve diğer teknoloji üretiminin yapıldığı alanlarda Blockchain teknolojisinin test ediliyor ve geliştiriliyor olmasının gelecekte Türk ekonomisini hem bölgesel, hem dünya genelinde Blockchain konusunda birinci sıraya yerleşmesi konusunda çok etkisinin olabileceği tahminlerini güçlendiriyor

İlgili Haber  TÜBİTAK yöneticisi: Blockchain teknolojisi konusunda hükümet ile görüşüyoruz

Teknoloji şirketleri araştırıyor

Türk teknoloji şirketleri ve büyük şirketlerin bu alanda araştırmaları sürüyor. Yatırımcıların Blockchain teknolojisi yatırımları konusunda bir bilgi bulunmamasına rağmen gelecek 10 yıl içerisinde yeni teknolojiler arasında bulunacak zincir teknolojisinin Türkiye tarafından benimsenmiş olması ”mükemmel” olarak yorumlanmakta ve bu teknolojinin gelişiminin Türkiye’ye muazzam katkıları olabilecek olduğu tahmin edilmekte.

Blockchain ve kripto paralar ile ilgili Türkiye’deki son gelişmeleri https://www.bitcoinsistemi.com/etiket/turkiye adresinden öğrenebilirsiniz.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail