BitcoinBorsaHaberler

Türkiye’ye Gelen Binance CEO’su Changpeng Zhao, Türk Yatırımcılara Tavsiyelerde Bulundu

CZ'den Uyarı: Karşınıza çıkan her yorumcunun sözüne itibar etmeyin!

“Sermaye Piyasaları Kongresi” için Türkiye’ye gelen Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), önemli açıklamalarda bulundu.

Türk lirası desteği için Papara ile çalışmaya başlayan Binance’in Türkiye’deki kripto para borsaları ile rekabet içinde olduklarını düşünmediğini dile getiren CZ, Türkiye piyasasına yeni fiat para kanalları eklemeye çalıştıklarını ifade etti.

Şu anda her para birimi için farklı ödeme kanalları ile çalıştıklarını söyleyen ünlü CEO, Binance’e yeni fiat para birimlerini farklı kanallarla eklemeye devam edeceklerini dile getirdi.

Türkiye’deki kullanıcılar artık müşterini tanı (KYC) süreçlerinden geçtikten sonra Papara aracılığıyla hesaplarına Türk lirası yollayabilecek ve BTC, ETH, XRP, BNB ve BUSD gibi kripto paraları satın alabilecekler.

İlgili Haber
Binance'den Türk Lirası İle Bitcoin Nasıl Alınır?

Türkiye’de Kripto Para Farkındalığı Neden Bu Kadar Yüksek?

Türkiye’de kripto para sektörünün bu kadar rağbet görmesinin en önemli nedenini eğitim seviyesi ve devletin gelişmeleri biraz daha uzaktan takip etmesi ve engellemeye çalışmaması olarak gören CZ, kongre sonrası Türkiye’ye olan yatırımlarının artacağını da sözlerine ekledi.

Karşınıza Çıkan Her Yorumcunun Sözüne İtibar Etmeyin

CZ, Türk yatırımcılara önce Bitcoin’e bakmalarını tavsiye etti. Blockchain, akıllı kontrat, Ethereum gibi kripto paraları incelemelerini ve özellikle de ilk 10 kripto parayı takip etmelerini ve ne olduğunu tam olarak idrak ettikten sonra projelere yatırım yapmaları gerektiğini ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu