Kripto HaberleriHaberlerTürkiye'yi Şoka Uğratan Dolandırıcı Bekçi!

Türkiye’yi Şoka Uğratan Dolandırıcı Bekçi!

Takip et

Türkiye yerel kaynaklarına göre İstanbul’da bir süre önce bekçilik yapmaya başlayan O. G. isimli şahıs, kısa süre içerisinde arkadaşlarını zengin edeceğini iddia etti ve arkadaşlarına “Sizi Bitcoin alarak zengin edeceğim.” dedi. Bunun üzerine çoğunluğu bekçi olduğu düşünülen arkadaşlarının kısa süre içerisinde kendisine 346 bin 500 TL para verdiği, O. G.nin ise kısa sürede bekçilik işinden istifa ederek kayıplara karıştığı öğrenildi.

Olayın hemen ardından, mağdur ettiği arkadaşları  O. G. ye ulaşamadılar ve ardından polise başvurdular. Yapılan incelemeler sonucunda ikametgah adresinde de bulunamayan O. G.nin dolandırıcılık yaptığı tespit edildi.

T.C. İstanbul Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri yapılan şikayetler sonrasında O. G.yi yakalamak için harekete geçti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları