HaberlerXRP

Twitter’dan Ripple (XRP) Platformu Hesabına Engelleme!

Twitter'daki XRP Tip Bot hesabı bazı gerekçelerle askıya alındı. İşte detaylar...

Kullanıcıların Ripple (XRP) kullanarak birbirlerine küçük çaplı ödemeler göndermesine izin veren XRP Tip Bot hesabı Twitter tarafından askıya alındı. Twitter’ın yaptığı açıklamaya göre XRP Tip Bot hesabı, Twitter politikalarından “taklitçilik” ilkesini ihlal ettiğini için kapandı ve bir daha açılmayacak.

XRPL Labs kurucusu olan Wietse Wind’ın kurduğu XRP Tip Bot üzerinden, şu zamana kadar 2.2 milyon XRP’lik işlem gerçekleştirdi ve kullanıcılar tarafından sevilen bir sistemdi.

Mevcut durumlarda hesabın açılmasının mümkün olmadığını dile getiren Wietse Wind, birkaç değişiklik ile sistemin tekrar faaliyet gösterebileceğini ifade etti.

Twitter tarafından verilen bu “taklitçilik” politikası ihlaline tepki gösteren birçok yatırımcı hesabın açılması gerektiğini ve bu kararın yersiz olduğunu ifade etmeye devam ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu