HaberlerXRP

Twitter’dan Ripple (XRP) Platformu Hesabına Engelleme!

Twitter'daki XRP Tip Bot hesabı bazı gerekçelerle askıya alındı. İşte detaylar...

Kullanıcıların Ripple (XRP) kullanarak birbirlerine küçük çaplı ödemeler göndermesine izin veren XRP Tip Bot hesabı Twitter tarafından askıya alındı. Twitter’ın yaptığı açıklamaya göre XRP Tip Bot hesabı, Twitter politikalarından “taklitçilik” ilkesini ihlal ettiğini için kapandı ve bir daha açılmayacak.

XRPL Labs kurucusu olan Wietse Wind’ın kurduğu XRP Tip Bot üzerinden, şu zamana kadar 2.2 milyon XRP’lik işlem gerçekleştirdi ve kullanıcılar tarafından sevilen bir sistemdi.

Mevcut durumlarda hesabın açılmasının mümkün olmadığını dile getiren Wietse Wind, birkaç değişiklik ile sistemin tekrar faaliyet gösterebileceğini ifade etti.

Twitter tarafından verilen bu “taklitçilik” politikası ihlaline tepki gösteren birçok yatırımcı hesabın açılması gerektiğini ve bu kararın yersiz olduğunu ifade etmeye devam ediyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu