Altcoin

Üç Büyük Altcoin İçin Ünlü Analistten Net Yorum: ETH, DOT ve LUNA’da Son Durum

Önde gelen kripto para analisti Altcoin Sherpa, son günlerin üç büyüğü ETH, LUNA ve DOT hakkında konuştu.

Popüler kripto para stratejisti ve analist, Bitcoin‘in (BTC) son yükselişi sonrasında altcoinleri neyin beklediğini açıkladı.

167.000 takipçisine seslenen Altcoin Sherpa, aslında temel altcoinler hakkında konuşarak diğer altcoinler için de yol çizmiş oldu.

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) Fiyatı Ayın Zirvesine Oturdu: BTC'yi Şimdi Ne Bekliyor?

Altcoin Sherpa, Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarında Bitcoin hakkında da tahminlerde bulunmuştu. Analiste göre BTC uzun vadede iyi bir durumda olsa da öncelikle sert bir düşüş yaşanması bekleniyor. Bu sert düşüş, altcoinleri de geçici süreliğine kötü etkileyebilir.

ETH, DOT ve LUNA İçin Son Durum

Popüler isim, BTC’nin gölgesinde diğer altcoinlerin de benzer yollara gideceğini vurguladıktan sonra Ethereum (ETH), Polkadot (DOT) ve Terra (LUNA) hakkında konuştu.

Özellikle Ethereum için 3.000 doların korkutucu bir bölge olduğunu ifade eden tecrübeli isim, buranın aşılması ile ise eğlencenin başlayacağını düşünüyor. ETH an itibarıyla 3.200 dolar direncini de kırdı ve analistin ifade ettiği 3.600 dolara doğru ilerliyor.

Son dönemin en hızlı yükselen altcoinlerinden olan LUNA analiste göre yükseliş trendinde. Ünlü isim, LUNA için özellikle 45 doların dip olacağını ve buradan yükselişin hız kazanacağını vurgulamıştı. Bu tahmininde haklı çıkan ünlü isim şimdi ise 65 dolara işaret etti.

Polkadot da 20 dolar direncini kırdıktan sonra kendini güvenceye aldı ve analiste göre de DOT’un yeri sağlam. Sherpa’ya göre ise DOT’un bu haftaki hedefi 28 dolar olarak gözüküyor. 200 günlük EMA’ya göre 20 dolar ortalarının kaçınılmaz hedef olduğunu vurgulayan analist, DOT’un 20 dolarda desteğe sahip olduğunu hatırlattı.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu