binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinÜç Taze Kripto Para Balinası, Binance'ten İki Farklı Altcoinden Milyonlarca Dolarlık Toplamaya...

Üç Taze Kripto Para Balinası, Binance’ten İki Farklı Altcoinden Milyonlarca Dolarlık Toplamaya Başladı

On-chain verilerine göre üç farklı kripto para balinası Binance üzerinde bazı altcoinleri toplamaya başladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analiz şirketi Lookonchain tarafından tespit edilen on-chain verilerine göre üç yeni kripto para balinasının bazı altcoinler biriktirdiği gözlendi.

Lookonchain analistleri, üç farklı yeni kripto para balinasının Chainlink (LINK) ve Polygon (MATIC) biriktirdiğini bildirdi.

Verilere göre 0x8eAD kısa adresli balina, kripto para borsası Binance üzerinden son iki günde 247.860 LINK (3.5 milyon dolar) biriktirdi. Diğer taraftan yine yeni bir balina olan 0x38b3 ve 0xa813 kısa adreslerinin de Binance’ten son 6 saat içerisinde 5 milyon MATIC (3.13 milyon dolar) biriktirdiği belirlendi.

İlgili Haber  Son Dakika: FOX Business Kıdemli Muhabiri, Bitcoin Spot ETF Onaylarıyla İlgili İçeriden Bilgi Paylaştı

Diğer taraftan kısa bir süre önce başka bir kripto para balinası ise Binance’ten farklı bir altcoinden yüklü çekim gerçekleştirmişti. 0x006 kısa adresli balina, Binance’ten 2.81 milyon DYDX (7.94 milyon dolar) çekti. Aynı balina daha önce de benzer bir hamle ile borsadan 2.31 milyon dolar değerinde DYDX çekmiş ve bunları ortalama 2.48 dolardan toplamıştı.

DYDX fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda 2.92 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail