BitcoinHaberler

Üçüncü En Büyük Bitcoin (BTC) Balinası Dip Alımları İçin Harekete Geçti!

Balina, MicroStrategy'nin en güçlü rakibi olarak görülüyor.

Bitcoin‘in (BTC) 3. büyük balinası, portföyune eklemeler yapmaya devam ediyor. Kimliği belirsiz olan balina, şu anda yaklaşık olarak 5.3 milyar dolarlık BTC’ye sahip durumda.

Bir süredir pasif halde olan balina son iki gün içerisinde yaklaşık 750 BTC satın alarak yeniden aktif hale geçti.

BitInfoCharts verilerine göre son 2 gün içinde yaklaşık 29 milyon dolar değerinde 750’den fazla BTC satın alan balina, bu son alımlarla toplam BTC zulasını 127 bine yükseltti.

7 Mart’taki 318 BTC’lik ilk alımı 432 BTC’lik bir diğer alım izledi. Balinanın kimliği hala belirsizliğini koruyor ancak bazıları hesabın bir kripto borsasının soğuk cüzdanına ait olabileceğini düşünüyor.

Ancak balinanın söz konusu hareketleri sürekli dipten alım odaklı olduğu için sıradan bir kripto borsasınınkine benzemiyor. Bu da bu kişi/kişilerin kim olduğu sorusunu daha da cazip kılıyor.

Ocak ayında yapmış olduğu 551 BTC’lik satın almayla MicroStrategy‘yi geçen balina, o zamanki satın alımlarıyla 124.485 BTC’ye ulaşmıştı. Buna karşılık MicroStrategy’nin o dönemde elindeki BTC miktarı 124.391’di.

Hatta balinanın o dönemdeki hareketlerini yakından takip eden Venture Founder “Bu balina cüzdanı, Saylor’un Bitcoin holdinglerine aylardır rakip konumunda.” demişti.

Bitcoin Fiyat Eylemi

Bitcoin 4 gün önceki seviyenin altına indikten sonra dün 40 bin dolar seviyesini aştı. Ancak CoinMarketCap’e göre varlık şu anda 39.300 dolardan işlem görerek yeniden 40 bin doların altına indi.

Bu hareketlenme en son 38 bin doların altında işlem gördüğünde alım gerçekleştiren üçüncü en büyük balinayı yeniden harekete geçirmişe benziyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu