HaberlerKripto Para

Ukrayna Airdropu İptal Etti, Yeni Kripto Para Projesini Açıkladı!

Ukrayna airdropu iptal etti.

Rusya ve Ukrayna arasında devam eden savaşta Ukrayna’ya yardım etmek isteyenler için kripto para cüzdanları oluşturulmuş ve yardım kampanyaları başlatılmıştı.

Ukrayna hükümeti kendisine ait Bitcoin, Ethereum ve Dot cüzdanı oluşturarak bağışları kabul ederken, bir de bağışçılara airdrop yapılacağını duyurdu.

Bu duyurunun ardından Ukrayna’ya yönelik kripto para bağışlarında bir patlama yaşandı.

Ukrayna Başbakan yardımcısı ve Dijital Dönüşüm Bakanı Mykhailo Fedorov kısa süre önce yaptığı paylaşımda kripto para bağışçılarına yönelik airdropun iptal edildiğini duyurdu. Bakan açıklamasında Ukrayna’yı desteklemek isteyenler için yeni NFT projelerinden de bahsetti.

Bakanın açıklaması şu şekilde;

“Dikkatli bir değerlendirmeden sonra airdropu iptal etmeye karar verdik. Her geçen gün daha fazla insan Ukrayna’ya bu mücadelesinde yardım etmek istiyor.

Bunun yerine yakında Ukrayna Silahlı Kuvvetlerini desteklemek için yeni NFT’ler duyuracağız. NFT dağıtmak gibi bir planımız yok.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu