binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinÜnlü Altcoin Analistinden, Altcoinler İçin Kötü Haber!

Ünlü Altcoin Analistinden, Altcoinler İçin Kötü Haber!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasasının en eski analistlerinden birisi olarak görülen ve özellikle altcoin tahminlerinde bulunan DonAlt, yatırımcılara yönelik yeni bir uyarıda bulundu.

Analist, lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) yine yükselişe geçtiğini ve bu yükselişin sadece rekorun kırılması ile kalmayacağını belirtti.

Analiste göre Bitcoin yakında şovun yıldızı olacak ve bütün altcoinler bu yükseliş sonrasında ezilecek.

Altcoin Yatırımcılarına Kötü Son

DonAlt, TechnicalRoundup isimli blog yazısında kripto para sektörünü nelerin beklediğini yorumladı ve yeni piyasaya sürülen Bitcoin ETF’i hakkında da konuştu.

Bunun “sell the news” tarzı bir olay olmadığını belirten analist, haberin gelmesi ile fiyatın düşmeyeceğini ima etti.

Analiste göre Bitcoin buradan başlayarak daha da hızlanacak ve önemli bir yükseliş elde edecek.

“Genel olarak bizim görüşümüz BTC’nin tüm zamanların rekorunu kıracağı yönünde. Daha önce ulaşılan destek noktasına geri dönülmesi ve özellikle 56.000 dolar ila 58.000 dolar arasına çekilme yaşanması durumunda ise yeni rekorlar için fırsat kollama başlayacaktır.”

Bitcoin ve Ethereum’un tüm zamanların rekoruna çok yaklaştığını belirten analist, BTC kırılım yaşarsa bunun altcoinleri düşüşe zorlayacağını vurguladı.

Bu durumun sebebi ise birçok kişinin BTC’nin yükselişine dahil olmak için altcoin satması olacak.

Analist genel olarak önümüzdeki günlerde BTC’nin rekor kırması ile altcoinlerin düşüş yaşamasını ve BTC’nin piyasa hakimiyetinin yükselmesini bekliyor ve durum böyle yaşanırsa altcoin yatırımcıları için kötü.

Uzmanlar özellikle bu süreçte altcoin yatırımı yaparken muhakkak Bitcoin hareketlerinin yakından takip edilmesini öneriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

2 YORUMLAR

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Ünlü analist lafini kullanmayin . Herkeze ünlü analist demeniden biktik. Analist haberi istemiyoruz.

Anonim

Bitcoin çıkmazken bitcoin bitiyor diye felaket tellalligi çıkarken çıkıyor ezcek geccek yok bilmemne madem biliyosunuzda niye baştan soylemiyodunuz olay gerçekleşince konuşan analistmi olur saf yerine koyuyorsunuz aklınız sıra insanları

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail