Altcoin

Ünlü Analist, 4 Altcoine Işık Tuttu ve Rekor Yorumunda Bulundu

Pizzino, 4 altcoin için dikkat çekti.

Ünlü kripto para analisti Jason Pizzino, son dönemde yaşanan altcoin yükselişlerine dikkat çekerek bunların dahasının yaşanabileceğini vurguladı ve özellikle 4 altcoine dikkat çekti.

Analistin radarında olan altcoinlerin bazıları zaten kısa süre önce rekor tazelese de analist bunlardan umudu kesmemiş gibi gözüküyor.

Pizzino’ya göre yakında hareketlenebilecek altcoinler arasında ise Polkadot (DOT), Avalanche (AVAX), Cosmos (ATOM), ve Sushiswap (SUSHI) yer alıyor.

4 Altcoin İçin Son Durum Ne?

Pizzino konu hakkında yaptığı açıklamasında AVAX’in konsolidasyon yaşamasının normal olduğunu ve bu yükseliş sonrası hafif bir konsolidasyon, devamında yeniden yükseliş yaşanabileceğini belirtti.

Eğer daha önceki 45 dolar seviyelerine kadar çekilebilirsek, bu konsolidasyon döneminin bitmesi için daha fazla süreye ihtiyaç duyulacağı anlamına gelecektir. Sıradaki hareket öncesinde konsolidasyon yaşamak normaldir ve bu aslında daha güçlü duran bir kripto paraya işaret eder. Devamında daha güçlü yükseliş elde edecek kripto paraya…”

Analist, Polkadot için ise 28 dolar seviyesine işaret ederek konsolidasyon sonrası yeni bir rekor gelmesini beklediğinin altını çizdi. DOT, son dönemde diğer Layer 1 projelerinin gerisinde kalsa da hala parachainler sayesinde ön plana çıkmaya devam ediyor.

DOT ve AVAX sonrasında ise bütün gözler analiste göre Cosmos’un üzerinde olacak. ATOM’un 30 ila 37 dolar arasında yatay seyredeceğini belirten analist, asıl hedefin ise 45 dolar olduğunu vurguladı.

Analist son olarak ise milyonlarca dolarlık yeni fonlama alan SUSHI’ye değindi. Ünlü isme göre SUSHI kritik 14 doların üzerinde kalırsa yeniden yükselişe geçebilir ancak 9,50 doların altında kalınması bir hayli tehlikeli.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Mestan

XEC UNUTULMUŞ XEC E-CASH..


Başa dön tuşu