NFT

Ünlü Analist 50 Kat Yükseliş Elde Edecek 5 Projeyi Açıkladı!

Bu 5 NFT Projesi 50 kat yükselecek mi?

Kripto para sektöründe şu sıralar bir gecede 10 kat yükseliş elde etmek isteyen birçok yatırımcı genellikle NFT alanına yöneldi. Ethereum tabanlı ERC-721 token formatında hayatımıza giren NFT projeleri şu an için kesinlikle bütün kripto para birimlerine yayıldı ve Solana bu konuda liderliği üstlenmek istiyor. Ethereum ağındaki yüksek işlem ücretleri durumu zorlaştırsa da Ethereum ağındaki L2 çözümleri de aslında son dönemde inanılmaz aktif bir hal aldı.

Ünlü NFT yatırımcısı ve kripto para analisti Alex Becker ise konu hakkında yayınladığı videosunda önümüzdeki haftalarda 50 kat yükseliş elde edebilecek 5 NFT projesini duyurdu.

Doge Pound

Decker’ın 50 kat yükseliş beklediği NFT projeleri arasında ilk sırada Doge Pound yer alıyor. Doge Pound’ın sektörün eski NFT projelerinden olduğunu belirten Decker, bunun sağlam bir proje olduğunu belirterek yakında yapılacak airdroplar ile beraber fiyatın artmasını beklediğini belirtti.

Cyber Kongz

Analist, ikinci sıraya ise Cyber Kongz‘ı getirdi. Bunların farklı “nadirlik” özelliklerine sahip olduğunu ve pasif getiri özelliği ile ciddi yükseliş yaşayabileceğini belirten Decker, şimdiden 100 ETH gibi fiyatlara satılan NFT’lere bakıldığında haksız sayılmaz.

Moody Krows – Şimdiden 10x!

Üçüncü sırada ise son dönemde neredeyse herkesin konuştuğu Moody Krows bulunmakta. Ethereum ağı tabanlı Layer 2 ağı Immutable X üzerindeki ilk NFT projesi olan Moody Krows, kesinlikle başarılı bir piyasaya giriş yaptı. Moody Krows’un ön satışında tek bir NFT 0,035 ETH’den satılırken, dünkü genel satışta ise bunlar 0,05 ETH’den sahipleri ile buluştu. Şu an ise daha özellikleri açıklanmayan NFT’lerin 0,5 ETH’lik taban fiyatı var ve bunun 10 kat gibi bir yükseliş elde ettiği görülüyor.

IMX ağının ilk NFT projesi olan Moody Krows, genellikle ağların ilk NFT projelerinin rekor yükseliş elde etmesi ile de dikkat çekiyor ve Decker burada önemli bir veri paylaşmış olabilir.

Jungle Freaks ve Sandbox

Analist, dördüncü sırada Jungle Freaks projesine ve bunun hikayeye sahip olmasına vurgu yaptı. Decker son olarak ise Snoop Dogg’ın da bir parçası olduğu Sandbox projesine dikkat çekerek bu projelerin 50 kat yükseliş potansiyeline sahip olduğunun altını çizdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu