Kripto HaberleriAltcoinÜnlü Analist Aralık Ayında Takip Edilebilecek Üç Altcoini Paylaştı!

Ünlü Analist Aralık Ayında Takip Edilebilecek Üç Altcoini Paylaştı!

Michaël van de Poppe Aralık ayında takip edilmesi gereken üç altcoini paylaştı.

Takip et

FTX’in iflasını açıklaması sonrasında 15.500 dolara kadar düşen Bitcoin son bir haftada yaklaşık %3’lük bir yükseliş yaşayarak 17.000 doların üzerine çıktı.

BTC‘nin bu yükselişi altcoinlere de yansıdı ve altcoinlerde de yükselişler yaşandı.

Altcoinlerin hareketlerini değerlendiren tanınmış kripto para analisti Michaël van de Poppe yakın tarihli YouTube videosunda Aralık ayında takip edilmesi gereken üç kripto parayı açıkladı.

“İlk Sırada BNB Var!”

Analist, takip edilmeye değer ilk altcoinin dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’ın kripto parası Binance Coin (BNB) olduğunu düşünüyor.

Poppe, piyasa değerine göre dördüncü en büyük kripto para BNB’nin 325 dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıkmayı başarması durumunda mevcut seviyesinden yaklaşık %50 yükselebileceğini tahmin ettiğini söyledi:

“Bence BNB 325 dolarlık direnç seviyesini kırdığında, BNB için yükseliş gelebilir.

Direncin kırılması sonrasında BNB’de, 380 dolar hatta potansiyel olarak 450 dolarlık yüksek seviyeler görülebilir.”

“İkinci Sırada Polygon (MATIC) Var!”

İkinci olarak Polygon’un (MATIC) takip edilmesi gerektiğini belirten Poppe, Polygon’un bir sonraki hedef fiyatı olan 0,95 dolara ulaşmasını takiben potansiyel olarak %35’lik artış yaşayabileceğini söyledi:

“Polygon’un bir sonraki hedefi olan 0,93 dolar kırıldığında MATIC’in yaklaşık %35’lik bir koşu başlatabileceğini düşünüyorum. “

“Üçüncü Sırada Chainlink (LINK) Var!”

Son olarak Ethereum tabanlı blockchain oracle varlığı Chainlink’i (LINK) inceleyen analist, LINK‘in 7,50 dolar civarında güçlü bir destek oluşturduğunda fiyatını ikiye katlanabileceğini belirtti.

“LINK 7,5 dolar civarında destek oluşturmayı başarırsa bir sonraki direnç bölgeleri olarak 8,50 ila 9,50 dolar arasını görebiliriz.

LINK eğer yaklaşık 9,30 dolar üzerindeki kırılmasına devam ederse yükselmeye devam edebilir. Bu da bizi potansiyel olarak 15 dolara götürür.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları