Kripto HaberleriAnalizÜnlü Analist Bir Sonraki Bitcoin Boğası İçin Tarih Verdi, Tepe ve Taban...

Ünlü Analist Bir Sonraki Bitcoin Boğası İçin Tarih Verdi, Tepe ve Taban Fiyatı da Ekledi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tanınmış kripto para analisti Trader Tardigrade, attığı Tweet’inde Bitcoin (BTC) fiyatı hakkında ilgi çekici bazı düşüncelerini dile getirdi.

Analist, Bir Sonraki Bitcoin (BTC) Boğasının Tepe ve Taban Fiyatına Dair Düşüncelerini Açıkladı

Trader Tardigrade, Bitcoin’in stokastik davranış sergileyen belirgin yapısının bir sonraki boğa sezonunun tepesinin 200.000 dolar ve tabanının ise 70.000 dolar olacağını gösterdiğini iddia etti:

“Stokastik davranış gösteren belirgin yapılı Bitcoin, bir sonraki ATH’nin 200K’da ve bir sonraki tabanın 70K’da olacağını gösteriyor.”

Stokastik osilatör, kapanış fiyatlarını tarihsel ortalamalarla karşılaştıran bir volatilite aracıdır. Bu fiyat tahmini, BTC/USD’deki yüksek ve düşük döngülerle uyumlu olan Bitcoin’in stokastik osilatörünün analizinden elde edilmiş. Şu anda gösterge yeni dip seviyesini gösteriyor.

Paylaştığı grafiğe göre analist, 2025 yılında 200.000 dolar ile yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşılacağını, 2026 yılının sonunda ise 70.000 dolar seviyesinin ardından yeni bir boğanın başlayacağını iddia ediyor.

İlgili Haber
Binance TR, Bu Altcoini Listeleyeceğini Açıkladı!

Birçok kişi için BTC fiyat hareketleri hala Bitcoin’in dört yıllık yarılanma döngüsüne bağlı. Ortaya çıkan fiyat modeli, her dört yılda bir “tüm zamanların en yüksek yılını” ortaya koyuyor ve sırada 2025 var.

Alan’a göre Bitcoin’in blok teşvikinin yarıya inmesi 2024 yılında gerçekleşecek ve o tarihten itibaren 200.000 dolara giden yol açık olacak.

Sadece 32 BTC yarılanma olayı gerçekleşecek. Bunların hepsi gerçekleştiğinde, daha fazla yarılanma olmayacak ve maksimum arza ulaşılmış olacağından daha fazla BTC oluşmayacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları