Bitcoin

Ünlü Analist, “Bitcoin Altını Tahtından Edecek!”

Birçok analist Bitcoin'in altın karşısındaki gücünün giderek arttığını düşünüyor.

Bitcoin’in kriz anlarındaki en güvenilir liman olduğu tartışmaları sürerken birçok analist, Bitcoin’i altının en güçlü rakibi olarak görmeye devam ediyor.

Analistlerin birçoğu Bitcoin’in altın karşısındaki hükmünün giderek artacağını ve nihayetinde altının tahtına oturacağını iddia ediyor.

Bu konudaki en son iddia Shapeshift CEO’su Erik Voorhees’ten geldi. Voorhees, lider kripto para biriminin altını yeneceğini, istikrarlı kripto paraların banknotların yerini almasıyla yepyeni bir dönemin başlayacağını öne sürdü.

Erik Voorhees, tahvil piyasasındaki dinamikler nedeniyle fiat para biriminin başka bir nesil görmesinin zor olacağını söyledi. Shapeshift CEO’su, bir nesil sonra fiat para birimlerini görmenin zorlaşacağını Bitcoin ve diğer kripto değerlerin piyasayı ele geçirme zamanının geleli çok olduğunu iddia etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu