Kripto HaberleriAltcoinÜnlü Analist: "Bitcoin Boğa Koşusu Çoktan Başladı!"

Ünlü Analist: “Bitcoin Boğa Koşusu Çoktan Başladı!”

Takip et

Yatırımcılarını şaşırtmaya devam eden lider kripto para birimi Bitcoin, yaşadığı sert düşüşün ardından 12 bin dolarlık seviyeden 11.300 dolara kadar geriledi. Ünlü kripto değer an itibarı ile 11.500 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Bu durum Bitcoin’e olan ilginin altcoinlere kaymasına neden olmakta, özellikle Chainlink gibi değerlerin rekor yükselişleri yatırımcıların ilgisini çekmeyi sürdürüyor. Ayrıca BTC’nin gerilemesiyle daha da çok değer kaybeden altcoinlere düşük fiyattan yatırım yapma isteği artıyor.

Öte yandan güçlü boğa beklentisi içerisinde olan birçok analistin beklediği gibi bir boğa koşusunu başlatamayan Bitcoin’le ile ilgili hala umudunu kaybetmeyenler de var. Ünlü analist Willy Woo ünlü kripto değerle ilgili oldukça iddialı açıklamalarda bulundu ve Bitcoin için boğa sezonunun çoktan geldiğini iddia etti.

Woo’ya Göre Bitcoin Boğa Koşusu Çoktan Başladı

Ünlü analist, son yayınladığı tweet dizisinde BTC için şu anda boğa piyasasının ilk aşamalarının başladığını ve fiyattaki sabit seyrin bu sebeple görüldüğünü ifade etti. Analiste göre 2016’daki grafiğin aynısı oluşuyor ancak bu sefer ağda farklı dinamikler hüküm sürüyor. Öte yandan Bitcoin boğa koşusunun esasında geçen yılın nisan ayında başladığını ifade eden Woo, 3.000 dolar bandından 10.000 dolara çıkan Bitcoin’in müthiş bir yükseliş kaydettiğini hatırlattı.

Öte yandan altcoin baharının yakında sonlanacağını öne süren Woo, Bitcoin’in hakimiyeti arttıkça diğer kripto değerlere karşı zafer kazanacağını belirtiyor ve altcoinlerde ciddi düşüşler beklediğini ifade ediyor. Woo ayrıca Bitcoin’in haricinde Ethereum’un da güçlü yükseleceğine inanan analistler arasında.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları