Bitcoin

Ünlü Analist: Bitcoin Fiyatı Büyük Düşüşlere Gebe Ama…

Bitcoin fiyatında yeni beklentiler.

Ünlü kripto para birimi analistlerinden Aayush Jindal, lider coin Bitcoin’in fiyatında görülen 15 bin 803 dolarlık seviyeye düşüşün devam etmesi durumunda daha fazla değer kayıpları beklenebilecek olduğuna değindi. Bitcoin fiyatı bugün bu dakikalarda 16 bin 200 dolar seviyesinde hareket ederken, yatırımcıların çoğu ise beklemek ve bu dönemde fiyatı izlemek yönünde hareket etmekte.

Aayush Jindal, Bitcoin fiyatının 15 bin 803 dolar eşiğinin altına gerilemesinin bir kez daha yaşanacak olan düzeltme ile mümkün olabilecek olduğunu, bu seviyenin kırılması durumunda ise Bitcoin’de düşüşlerin artabilecek olduğuna dikkat çekiyorlar.

Kısa vadede Jindalv ve diğer çok sayıda kripto para analisti düzeltme hareketliliği ile birlikte değer kayıpları olabilecek olduğundan söz ederken gelecek günlerde neler yaşanacağı merak konusu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu