binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizÜnlü Analist: Bitcoin Rekor Kırmadan Önce Rekor Seviyede Düşecek!

Ünlü Analist: Bitcoin Rekor Kırmadan Önce Rekor Seviyede Düşecek!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Veteran kripto para analisti Willy Woo, daha önce Bitcoin’in bu sene içerisine 6000 dolarların altına düşecek tahminini tutturmuştu. Bu gibi birçok tahmini tutan ünlü analist Bitcoin fiyatı hakkında görüşlerini paylaştı.

Son aylarda düşüş trendinde Bitcoin, geçtiğimiz haftalarda ani bir yükseliş ile 8000 dolar seviyelerinin üzerine çıkmıştı. Son bir kaç gündür bir gerilemeye yaşarak 7500 dolar seviyelerine kadar geriledi.

Resmi Twitter üzerinden durumu değerlendiren Woo, bu düşüşün süreceğini ifade etti. Bitcoin’in dünyadaki 2008 ekonomik krizinde altının yaptığnı hamleyle benzer olarak, önce çöküş yaşayacağını ve ardından rekor seviyelere çıkacak olduğunu ifade etti. O dönemde altın 1150 dolar seviyelerinden sert bir düşüşle 800 dolarların altını görmüştü. Ancak bunu takip eden 3 yıl içerisinde 2000 dolar seviyelerini aşmıştı.

İşaretli alanlar kriz dönemlerini temsil etmektedir.

Ayrıca Woo, bu sürecin piyasaya kurumsal yatırımcıların ne denli girecek olduğu ile alakalı olduğunu sözlerine ekledi.

Bu süreçte terste kalmamak için mutlaka, – eğer yatırım yaptığınız borsada varsa – stop-loss emirlerini girmeniz, ani düşüşlerden etkilenmemeniz adına yararlı olacaktır. Bu durum fiyat takibi yapamadığınız durumlarda zararı en aza indirecektir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail