AnalizBitcoinEthereum

Ünlü Analist, “Bitcoin, SP500 ve Altından İyi Performansa Sahip!”

Ethereum'un gücüne şaşırdım diyen analist, ETH'yi yakın merceğe aldığını belirtti.

Bir süredir stabil seyreden Bitcoin fiyatıyla ilgili yorumlarını paylaşan ünlü kripto para analisti DonAlt, lider kripto para birimi hakkında düşüş beklentisi geliştirmenin yersiz olduğunu belirtti.

Bu noktada yatırımcıların içgüdüsel davranmamaları gerektiğini belirten analist, 10.000 dolar üstünde negatif ya da nötr fonlama ile düşüş hissinin gelişmesini tuhaf karşıladığını belirterek daha önce hiç yaşanamadığını ifade etti. Öte yandan sonra BTC düşüşünü kuvvetli bir yükseliş sinyali olduğunu düşünen DonAlt, önümüzdeki birkaç günlük süreçte sıkıntı yaşanmadığı müddetçe destek için basit bir test aşamasının görülebileceğini bunun da çoğu zaman “yükseliş” anlamına geldiğini ifade etti.

“Bitcoin, Altın ve S&P 500’den Çok Daha İyi Bir Performans Gösterdi!”

Bitcoin’in geleneksel yatırım araçları olan S&P 500 ve altına oranla çok daha büyük bir ivmelenme yaşayarak güçlü bir yükselişe geçtiğini belirtti. Bu durumun gerçek gücün hangi değerin elinde olduğuna önemli bir işaret oluşturduğunu belirten analist, Ethereum ile ilgili de konuştu.

Son günlerdeki düşüşüne rağmen Ethereum’un son derece dayanıklı bir tablo çizdiğini sözlerine ekleyen DonAlt, ETH fiyatını tahmin etmenin zor olduğunu söyledi. ETH’nin gücüne şaşırdığını belirten analist, fiyat düşüşüne rağmen 2. en değerli kripto para biriminin çöküş yaşamadığını ve alıcı bulmakta da zorlanmadığını ifade etti. Analiste göre bu durumun iki açıklaması olabilir: ya boyun çizgisi yeniden test edildi ya da düşüş hareketinin tamamı sarsıcı bir yansımadan ibaretti!

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu