AnalizBitcoinEthereumUniswap

Ünlü Analist Bitcoin Ve Yakın Merceğe Aldığı 3 Altcoini Değerlendirdi!

Kripto para analisti, hangi coinlerin yükselişe geçmesini bekliyor? İşte, detaylar!

Kripto para analisti ve tüccarı Justin Bennett, yükselişe geçmesini beklediği kripto paralarla ilgili konuştu.

Bennett, Bitcoin‘in (BTC) 2017 fiyat eylemini çoğaltması durumunda kasım ayında 80.000 doları görebileceğini ve hatta bu değeri bile aşabileceğini iddia etti.

Öte yandan Bennett, BTC’nin 60.000 dolar desteğini koruyamaması halinde mevcut seviyeden %3 ila %9 arasında düşebileceğini de belirtti. 60.000 doların kritik bir seviye olduğunu söyleyen analist, 58.000 ve 55.000 dolarlık seviyelere de işaret etti.

Bitcoin, haberimizin yazıldığı an itibarı ile 61.500 dolardan işlem görmeyi sürdürüyor.

ETH içinse çok daha olumlu yorumlarda bulunan Bennett 2. en değerli kripto para biriminin mevcut seviyelerden %350’ye kadar yükselebileceğini söyledi.

Son birkaç ayın büyük bir ‘fincan’ ve ‘kulp’ deseni olduğunu göz önünde bulundurursak ETH için yeni hedef 6.000 ila 6.500 dolar arasındadır.

Diyen analist, ocak ayında gelmesini beklediği döngü zirvesi gerçekleşecek olursa fiyatın 15.000 ila 20.000 dolar arasında bir seviyeyi görebileceğini iddia ediyor.

Ethereum, haberimizin yazıldığı sırada 4.500 dolardan işlem görüyor.

Analistin ele aldığı kripto paralar arasında VeChain (VET) de bulunuyor. Kripto analisti, VeChain’in dalgalanmadan önce değişeceğini belirtiyor. VET/USDT’nin 0.19 doları aşabilmesi için 0.15-0.16 dolar bölgesinin üzerine çıkması gerektiğini, bu seviyenin üzerinde 0.28 dolara yakın olan tüm zamanların en yüksekleri olduğunu ifade ediyor.

VeChain şu anda 0.16 dolardan işlem görüyor.

Analistin ele aldığı bir diğer altcoin ise UniSwap (UNI) oldu. Bennett’e göre UniSwap’ın daha yüksek değerleri görmeden evvel 27.60 dolarlık direnç seviyesini destek seviyesine dönüştürmesi gerekiyor. Bu değerden sonra ise sırasıyla 36 ve 44 dolar seviyeleri var.

UniSwap ise an itibarı ile 25.33 dolardan işlem görüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu