AnalizBitcoinEthereum

Ünlü Analist, Bitcoin’deki Boğa Beklentisini Sürdürüyor!

Birçoklarının aksine Bitcoin'de yukarı yönlü bir kırılma bekleyen analist, hangi önemli seviyeyi işaret etti?

‏‏‎Bitcoin’in ayı piyasasını sürdürüp sürdürmeyeceği dahası boğa sezonunun gerçekten kapıda olup olmadığı tartışmaları sürerken birçok analist aşağı yönlü kırılmaların devam edeceğini iddia ediyor.
‏‏‎
‏‏‎Bluntz namıdiğer Smart Contracter ve Michaël van de Poppe gibi analistler ise Bitcoin’in yukarı yönlü büyük kırılmalara hazır olduğuna inanıyorlar.

Twitter’da 155 bin takipçisi bulunan Smart Contracter, 2 gün önce Bitcoin’in ters yönde bir hareketin eşiğinde olduğunu gösteren bir boğa deseni oluşturduğunu iddia etmiş ve bununla ilgili bir grafik paylaşmıştı.

Ünlü analiste göre Bitcoin’in boğa sezonuna girerek 40 bin dolarlık seviyeleri görebilmesi için ilk önce 35 bin dolarlık direnci aşması gerekiyor.

Öte yandan Bluntz ise benzer tahminlerde bulunan Poppe, “Ben Bitcoin’in bu hafta yukarı yönlü bir kırılım gerçekleştireceğine inanıyorum. Bitcoin fiyatının önümüzdeki günlerde 38.000 dolar seviyesinden işlem görmesine şaşırmam” yorumunda bulunarak yukarı yönlü BTC hareketi beklentisinde olduğunu belirtmişti.

Ethereum BTC’nin Boğa Yönlü Hareketlenmesi Karşısında Nasıl Bir Tavır Takınır?

Ethereum ile ilgili de değerlendirmelerde bulunan analist, en değerli altcoinin %40’lık bir yükseliş için 3.000 doların hemen altında ralli yapmaya hazırlandığını düşünüyor. Elliott Wave tekniğini kullanan analiste göre Ethereum, ABC düzeltici desenini tamamlamış durumda ve artık yeni bir dalga başlatmanın eşiğinde.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu