Altcoin

Ünlü Analist: Bu Altcoin 100.000 Doları Görecek!

Herkes Bitcoin için 100.000 dolar rekoru beklerken altcoinler için rekor beklentileri artıyor.

DeFi ile ilgili tartışmalar sıcaklığını korurken, şimdilerde değerini oldukça fazla arttıran ve bugün 27 bin dolarlı seviyelerde bulunan popüler altcoinler arasında kısa sürede yer bulan yearn.finance ile ilgili ünlü kripto para birimi analisti Alex Saunders önemli bir tahmin açıkladı.

Alex Saunders’e göre yearn.finance (YFI) bu hızla yoluna devam ederse Bitcoin ile birlikte 100.000 doları görmesi muhtemel olan kripto paralar arasında yer alacak. Saunders, yearn.finance yönetiminin bunda önemli etkileri olduğunu belirtirken, bu popüler altcoin için olumlu beklentileri olduğunu söylüyor. Ayrıca Saunders, YFI’nın arzının toplamda 30.000 adet ile sınırlı olmasının da bu yükselişteki en büyük faktör olacağını ifade etti.

İlgi Çeken Altcoinler Arasında

Yearn.finance en çok ilgi çeken altcoinler arasında ilk sıralarda yer alıyor ve giderek daha fazla yatırımcının dikkatini çekiyor. Saunders, 100.000 dolar tahmini için tarih vermezken bu iddiaların-tahminlerin doğru olmasını isteyen çok yatırımcı var.

Ancak unutulmamalı ki özellikle son zamanlarda yükselmiş olan altcoinler çok hızlı bir şekilde değer kaybedebiliyor. Örneğin YFI coin 44.000 dolar seviyelerini eylül ayında görmüş daha sonra bu seviyelerden yüzde 82’lik bir düşüş yaşayarak kasım ayında 7.500 dolarla kadar gerilemişti. Bu süreçte birçok yatırımcı mağdur olurken iflas noktasına gelenler bile olmuştu. Bu sebeple bu tarz altcoinlere yatırım yaparken mutlaka çok dikkatli olmak ve en kötüsünü hesap ederek stop-limit emirlerini kullanmak öneriliyor.

*Yatırım önerisi veya tavsiyesi niteliğinde değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu