Haberler

Ünlü Analist Bu Altcoinde 4 Kat Artış Bekliyor! İşte Beklediği Tarih

Tahminleriyle dikkat çeken Crypto Capo ADA hakkında konuştu.

Başarılı tahminleri ile adından söz ettiren ve Twitter üzerinde 230 bin takipçisi bulunan Capo, bir süredir ilgilendiği kripto para hakkında açıklama bulundu.

Ethereum rakibi olarak gösterilen ve 2021 senesinde ciddi bir fiyat ivmesiyle adından söz ettiren Cardano (ADA) hakkında konuşan analist, ADA’nın gerekli koşulları sağlaması durumunda 4x yükselebileceğini ifade etti ve şu ifadeleri kullandı:

Bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi (3 dolar) görülür ve bu seviye üzerinde kalıcılık sağlanırsa, ADA’da yeni hedefim 10 dolar.

ADA’nın eski rekor seviyesine gelmesi için Bitcoin hareketlerinin en önemli faktör olduğuna değinen analist, BTC hakkında da tahminde bulundu. FTX borsasındaki likitideleri inceleyen ünlü isim:

“Yatırımcılar alış yapmaya istekli. Kısa vadede 55.000 doların görüleceğini düşünüyorum. En kötü ihtimalle boğa sezonunun 2022 yılının ilk çeyreğine kadar devam etmesini bekliyorum. Yani 2022 Nisan ayına kadar yükselişler devam edecek” dedi.

BTC’de bu yükselişlerin gelmesiyle ADA’nın da ciddi şekilde performans göstereceğini düşünen ünlü isim, BTC’de gerekli ortam sağlanırsa 2022 yılının ilk çeyreğinde ADA’da 4 kat bir artış beklediğinin tekrar altını çizdi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu