coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizÜnlü Analist Cardano'yu (ADA) Değerlendirdi: Güncelleme Sonrası İçin Fiyat Hedefi Verdi!

Ünlü Analist Cardano’yu (ADA) Değerlendirdi: Güncelleme Sonrası İçin Fiyat Hedefi Verdi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Cardano (ADA) topluluğu, merkeziyetsiz ağının ölçeklenebilirliğini ve genel kullanılabilirliğini artıracak Vasil hard fork’u için hazırlanıyor.

Devam eden kripto piyasası volatilitesine rağmen, bir analistin güncellemenin ADA fiyatında bir ralliyi tetikleyeceğine dair tahminleri var.

Michaël van de Poppe, Cardano İçin Fiyat Hedefinin 1 Dolar Olduğunu İddia Etti

Bu doğrultuda, kripto para ticareti uzmanı Michaël van de Poppe, bir YouTube videosunda yaptığı açıklamada, ADA’nın güncellemeden önce herhangi bir yukarı yönlü harekete tanık olmadığına dikkat çekerek, ADA’nın yükseltme öncesinde 1 dolar seviyesini hedefleyeceğine inanıyor.

Poppe’ye göre, Blockchain’inin güncellemesi öncesinde ADA fiyatında önemli bir ivme olmaması, 22 Eylül etkinliğinden sonra potansiyel bir ralli için birincil belirleyici olacak.

Poppe, yaptığı açıklamasında şunları söyledi:

“Vasil hard fork’u öncesinde net bir yükseliş yaşanmadığı için temelde hiçbir momentumumuz ve heyecanımız yok.

Bu durum, Vasil hard fork’unun Ethereum (ETH) Merge oldukça benzeyen olumlu bir şekilde gerçekleşmesi halinde büyük avantajlar getirecektir. Bu durumda, bu olayla birlikte 1 dolara doğru bir yükseliş beklenmedik bir şey değil.”

İlgili Haber  Merge'den Sonra En Büyük Güncelleme Geliyor: Cardano'nun Vasil Güncellemesi Ne Zaman ve Neler Getirecek?

Vasil Hard Fork’unun Merge’den Farkı Ne?

Uzman ayrıca Cardano’nun yükseltmesi ile Ethereum Merge güncellemesini karşılaştırdı ve bunun bir ‘söylentiyi al haberi sat’ olayı olduğunu belirtti. Bu durumun ADA için geçerli olmayabileceğini çünkü piyasanın bir yükseliş rallisi başlatmaya çalıştığını belirtti.

Analist, sözlerine şöyle devam etti:

“Standart ‘söylentiyi al, haberi sat’ konsepti burada geçerli olmayabilir çünkü Cardano’nun düşmesine neden olan ayı piyasasının boğa piyasasına doğru potansiyel bir geçişine tanık oluyoruz.”

İlginç bir şekilde Poppe, Ethereum’un Merge yükseltmesi sırasında dikkatleri üzerine çekmesiyle ADA’nın fiyatının diğer altcoinlerle birlikte düşüş gösterdiğine işaret etti. Bu nedenle, Ethereum’un etrafındaki ilginin, patlamaya hazır altcoinlerle birlikte azalmasını bekliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail