Altcoin

Ünlü Analist Davis, Ekim Ayının 5 Kripto Para Birimini Açıkladı!

Ünlü analist Lark Davis, yükseliş beklediği kripto paraları açıkladı.

Kripto para sektörünün en ünlü analistlerinden birisi olan Lark Davis, özellikle ekim ayında yükselmesini beklediği  altcoinleri takipçileri ile paylaştı.

437.000 takipçisi ve YouTube abonesi bulunan ünlü analist, özellikle Ekim ayında Layer 1 odaklı kripto para projelerinden yükseliş bekliyor.

Ünlü Analist Önde Gelen Kripto Paraları Açıkladı

Analist, Solana (SOL), Polygon (MATIC), Elrond (EGLD), Polkadot (DOT) ve Bitcoin’e (BTC) dikkat çekti.

Analistin dikkat çektiği altcoinlerin hepsinin Layer 1 odaklı olması ise ekim ayında layer 1 odaklı projelerin yükseliş elde edebileceğinin sinyali.

“Şu an solana’nın beni heyecanlandırdığı kesin. birçok nft’nin solana üzerinde piyasaya sürüldüğünü görüyoruz ve yakında çok fazla nft yapılaşması daha görebiliriz.”

Davis’in listesindeki diğer kripto para birimi ise Polygon (MATIC) oldu. Analist, MATIC’in uzun süre devam eden sessizlik sonrasında yeniden yükseliş elde etmesini beklediğini vurguladı ve bunun son dönemde aktif kullanıcı sayısında yükseliş elde etmesine de vurgu yaptı.

MATIC’in kısa süre önce günlük aktif 351.000 kullanıcıya ulaştığını ifade eden analist, Ethereum’un ise günlük 326.000 kullanıcıya sahip olduğunu vurguladı.

Analiste göre Elrond da son dönemde yeniden hareketlenebilecek. Ağın büyüdüğüne ve kullanıcıların arttığına vurgu yapan analist, EGLD’un yakında birçok DeFi uygulamasında da kullanılabileceğini ifade etti. Analiste göre bunun devamında da fiyat yükselişi gelecek.

Davis, listenin dördüncü sırasına ise DOT’u koydu.Parachain aktivitesinin arttığını ifade eden tecrübeli isim, Polkadot’un bunun artışını yaşamasını bekliyor.

Analist son olarak ise Ekim ayında olası bir Bitcoin ETF artışı ile BTC fiyatında rekor görülebileceğinin altını çizdi.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu