Kripto HaberleriAltcoinÜnlü Analist: "Dolar ve Bitcoin'e Karşı Yükselişini Sürdüren Bu Altcoin Ralliye Hazır!"

Ünlü Analist: “Dolar ve Bitcoin’e Karşı Yükselişini Sürdüren Bu Altcoin Ralliye Hazır!”

Kaleo Lido'nun Bitcoin'e karşı yükselişini sürdürdüğünü söyledi.

Takip et

Bitcoin ve altcoinlere ilişkin yaptığı analizlerle bilinen popüler analist Kaleo Twitter’dan yaptığı paylaşımda bir Ethereum (ETH) staking hizmeti olan Lido’yu (LDO) değerlendirdi.

Lido’nun BTC ve ABD doları karşısında yükseldiğini belirten Kaleo takma ismini kullanan analist, LDO grafiğinin güçlü göründüğünü ve Bitcoin paritesinde (LDO/BTC) bir ralli için hazır olduğunu söyledi.

LDO’nun dolar paritesinde yükselişe geçtiğine işaret eden analist, ayrıca BTC’nin yükseliş yönlü hareketine rağmen LDO’nun Bitcoin‘den daha iyi performans gösterdiğini de ifade etti.

“Son altı yılda öğrendiğim bir şey varsa, o da gücü kaybetmemek olduğudur.

Bu bağlamda Lido’ya bakmak, bir sıçrama umuduyla hala en yüksek seviyelerinden %80 aşağıda olan son döngüdeki en sevdiğiniz shitcoini elden çıkarmaya çalışmaktan çok daha iyi bir oyun gibi görünüyor.

LDO/ USD paritesi de LDO/BTC paritesine benzer görünüyor. İki paritede de LDO güçlü görünüyor.

Ancak burada önemli olan şey, öncelikle LDO/BTC grafiğinin çok güçlü görünmesidir. Çünkü BTC yükseliş eğiliminde olmasına rağmen LDO daha iyi performans gösterdi.”

2023’ün başından bu yana %150’den fazla artış kaydeden Lido yazım esnasında 2,68 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

LDO/BTC paritesine baktığımızda ise yaklaşık olarak 0,00011745 BTC’den işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları