Kripto HaberleriAnalizÜnlü Analist Ethereum'u Değerlendirdi: "Bu Seviyenin Geçilmesi Gerekiyor!"

Ünlü Analist Ethereum’u Değerlendirdi: “Bu Seviyenin Geçilmesi Gerekiyor!”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum (ETH) bugün, son toparlanma rallisini temsil eden üst trend çizgisine yaklaşırken savunmaya geçmişe benziyor.

Katie Stockton, Ethereum’da Düşüş Durumunda 1.356 Dolara Dikkat Çekti

Fairlead Strategies’in kurucusu ve yönetici ortağı, charter piyasa teknisyeni Katie Stockton’a göre, yükselen trend çizgisi desteğinden aşağı bir çöküş durumunda, 1.000 doların altından gerçekleşen sıçrama hareketinin sonuna gelindiği ve odağın 26 Haziran tarihinde gözlenen yükselen dibin desteği olan 1.356 dolara kaydığına dair işaret oluşabilir .

Katie Stockton’a göre, günlük grafik MACD histogramı sıfırın altına düşerek momentumda düşüşe işaret ederse 1.000 dolara bir düşüş görülebilir.

Yatırımcılar MACD histogramını trend değişikliklerini ve trend gücünü belirlemek için kullanıyor. Şu anda Ethereum için MACD sıfırın üzerinde zorlukla tutunuyor.

İlgili Haber
Ethereum (ETH) Hedefleri Geldi! Sırada Ne Var?

Katie Stockton, 1.700 Dolar ve 1.733 Dolar Seviyelerine İşaret Etti

Stockton’a göre fiyatın 1.700 doların üzerine çıkması ve haftalık grafikteki MACD histogramının pozitif bir geçişi teyit etmesi halinde uzun bir rahatlama rallisi için durum güçlenecektir. Haftalık MACD, bu yazı itibariyle sıfırın üzerinde sözüm ona bir satın alma sinyali ile flört ederken, göstergenin trendin tersine döndüğünü doğrulaması için Pazar günkü kapanışına kadar aynı kalması gerekiyor.

Stockton Pazartesi günü paylaştığı haftalık piyasa notunda şunları söyledi:

“Eğer Ethereum 1.733 doları kararlı bir şekilde aşar ve haftalık MACD ‘satın al’ sinyalini teyit ederse, bu 200 günlük MA’ya yakın ikinci bir dirençle birlikte uzun bir rahatlama rallisini destekleyecektir.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay