blank
Altcoin

Ünlü Analist, “İnanılmaz Potansiyele Sahip” 5 Altcoini Paylaştı

Ben Armstrong, yükseliş potansiyeli taşıdığını düşündüğü altcoinleri paylaştı.

Ünlü kripto para analisti ve YouTuber Ben Armstrong, son zamanlarda yaptığı tahminlerle adından söz ettiriyor. Milyonlarca dolarlık bir fonu yöneten ve kendi portföyünü de aynı seviyeye çıkartan Armstrong, şimdi ise sıradaki altcoin rallisine yönelik beklentilerini açıkladı.

1- Pundi X (NPXS)

Armstrong yayınladığı güncel videosunda aklında 5 altcoin olduğunu vurguladı ve bunlarda ciddi bir potansiyel gördüğünü ifade etti. Blockchain tabanlı PoS protokolü Pundi X (NPXS), analistin listesinde ilk sırada yer alıyor. Armstrong bunun yakın zamanda token yakma işlemi yapacağını ve 236 milyar adetlik arzın büyük ölçüde azaltılacağını belirtti.

2- Holochain (HOT)

Analist NPXS sonrasında Holochain (HOT) hakkında da açıklamalarda bulundu. HOT’un blockchain açısından eşsiz bir proje olduğunu belirten Armstrong, blockchain teknolojisinin sınırlarının bununla genişleyeceğini belirtti.

3- BitTorrent Token (BTT)

Armstrong’un listesinin üçüncü sırasında ise BitTorrent Token (BTT) yer alıyor. Armstrong, BTT’nin kısa sürede ciddi bir yükseliş elde ettiğini ancak yakında TikTok tabanlı büyük bir yükseliş görülebileceğini vurguladı. Dogecoin benzer bir yükseliş yakalamıştı ve bunun BTT’nin başına gelmesi rekor kırmasını sağlayabilir.

4/5- Harmony (ONE)  – VeChain (VET)

Analist dördüncü olarak ise bir sharding protokolü olan Harmony (ONE) projesine değindi. Harmony sonrasındaki beşinci proje ise blockchain tabanlı arz yönetim protokolü VeChain (VET) oldu. Armstrong’a göre yakında başlayacak altcoin rallisinde bu projeler ciddi bir yükseliş elde etme potansiyeli taşıyor. Tabii ki bu direkt olarak Bitcoin’in hareketlerine bağlı olarak değişebilecek bir durum.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu