Kripto HaberleriAltcoinÜnlü Analist, Metaverse Trendiyle Yükselecek 2 Altcoini Açıkladı!

Ünlü Analist, Metaverse Trendiyle Yükselecek 2 Altcoini Açıkladı!

Takip et

Kripto para piyasası özellikle Facebook’un Metaverse atılımından sonra bir anda metaverse odaklı kripto para projelerine odaklanmaya başladı. Sektördeki trendler DeFi, NFT ve şu an da metaverse odaklı ilerlemekte olup herkes yükseliş elde edecek sıradaki metaverse projesini beklemeye geçti.

Enjin ve Ovr, Yükseliş Sırasını Elde Etti

YouTube üzerinde yüzbinlerce takipçisi bulunan Crypto Tips kanalının iki sunucusu ise önemli iki altcoin duyurusunda bulundu. Crypto Tips ekibi, Facebook’un atılımından sonra henüz ciddi bir yükseliş elde etmemiş olan 2 projeye dikkat çekti ve bunların daha da yükseleceğini düşündüğünü vurguladı.

İkilinin değindiği ilk kripto para birimi ise Ovr (OVR) oldu. Binance Smart Chain ve Ethereum ağı tabanlı kripto para projesi, en çok hacmi Binance Smart Chain ağında elde ediyor. Son 30 günde %272 yükseliş elde eden OVR, 7 günde ise biraz daha durgun kaldı. Analistler ise yeniden 2,50 dolar direncinin üzerine çıkılması ile beraber fiyatın keşif moduna geçeceğini ifade etmekte. Metaverse furyasının yeniden güç kazanması, OVR için beklenen ralliyi getirebilir.

Analistlerin ikinci sırada vurguladığı kripto para birimi ise Enjin (ENJ) oldu. Kısa süre önce Metaverse odaklı 100 milyon dolarlık fon açıklamasında bulunan Enjin, ağındaki Efinity (EFI) için de özel planlara sahip. Crypto Tips sunucuları ise Enjin için 30 günde %90’lık yükselişin çok az olduğunu düşünüyor. Enjin için hedef ise 10 dolar olarak açıklandı.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları