AltcoinAnalizBitcoin

Ünlü Analist Polkadot’u Takip Edecek 3 Kripto Parayı Açıkladı!

Michael van de Poppe'nin yorumlarını aktardık.

Popüler trader ve kripto para analisti Michael van de Poppe, Bitcoin’deki son durumu ve Polkadot’un son hareketlerini takip edeceğine ve XRP’yi geçeceğine inandığı 3 kripto parayı açıkladı.

“Bu noktada Bitcoin için kısa vadeli öngörüde bulunmak zor. Düşen kama yapısı göz önüne alındığında burada 40.000$’a yükselirsek şaşırmam. Ancak şuan tam ortadayız ve konsolidasyon için aşağı yön daha yakın gibi duruyor. 36500$ üzerinde kalıcı olamazsak 30.000$’a doğru yol alabiliriz. Ancak Bitcoin’de şu anda önemli olan bu bölgede konsolidasyona istekli görünmesi.”

Poppe’ye göre alt sezon henüz başlamadı.

“Altsezon yaşandığını mı düşünüyorsun? Bu sadece bir ısınma 2021, kripto paralar için çılgın bir yıl olacak.”

XRP ile ilgili de yorum yapan analist, piyasa değerine göre büyüklükte Polkadot’dan sonra Cardano, Chainlink ve Litecoin’in de XRP’nin önüne geçeceğini düşünüyor. Poppe’ye göre bu sadece bir zaman meselesi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu