AltcoinAnalizAvalanche

Ünlü Analist Top 20 İçerisinde İlk Rekor Kıracağını Düşündüğü Altcoini Açıkladı!

Smart Contracter, AVAX için umut vaat edici söylemlerine devam ediyor.

Popüler kripto para analisti Smart Contracter, Avalanche (AVAX) ile ilgili iddialı açıklamalarda bulundu. Twitter’daki 204.879 takipçisine seslenen analist, AVAX’ın Bitcoin (BTC) ve Ethereum‘dan (ETH) önce tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını iddia etti.

Analist, Avalanche’ın (AVAX) piyasa değerine göre en büyük 20 kripto varlığı arasında yeni bir rekora ulaşan ilk kripto varlık olabileceğini söylediği bir tweet paylaştı:

Bilindiği gibi Avalanche, hız ve düşük maliyetli işlemlere odaklanan akıllı bir sözleşme özellikli Blockchain’dir.

Avalanche, Kasım 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesini görmesinin ardından an itibarı ile yaklaşık %35 düşüşle 92.04 dolardan işlem görüyor.

Bu ayın başlarında AVAX’ın son düşüş trendinin Elliott Wave teorisine dayanan üç dalgalı düzeltici hareket sonrasında seyrini yürüttüğünü söyleyen Smart Contracter, o dönemde de bugünkü görüşünü yinelemişti.

“Altcoin’ler söz konusu olduğunda AVAX’ı gerçekten seviyorum.” diyen analist, bu ayın başında paylaştığı bir tweette:

“Sadece çok büyük bir 0.618 seviyesinden çok güçlü bir reaksiyona sahip olmakla kalmadı, aynı zamanda yükseklerden aşağı doğru hareket eden 3 dalga düzeltici bir ABC modeliydi. Bunun birçok altcoinden hatta potansiyel olarak tüm zamanların en yüksek seviyesinden bile daha iyi olmasını bekliyorum.” demişti.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu